Naudojimo taisyklės

Norint tinkamai ir saugiai naudotis kubilu, reikia laikytis tam tikrų instrukcijų. Štai paprastas gidas, kaip eksploatuoti kubilą:

  1. Pastatykite kubilo priekabą pasirinktoje vietoje ir padėkite keturis padėkliukus atraminėms kojoms. Užfiksuokite atramines kojas. Užtikrinkite, kad paviršius, ant kurio stovės kubilas, būtų stabilus ir lygus.
  2. Pridėkite užlipimą į kubilą ir atidenkite dangtį. Įsitikinkite, kad vandens išleidimo anga yra užsukta, kad vanduo nepratektėtų.
  3. Pradėkite pildyti kubilą vandeniu. Kubile turi tilpti apie 1,5 m3 vandens. Pildant vandenį, geriausia nepripildyti kubilo iki viršaus ir palikti gerą sprindį vietos.
  4. Kol kubilas pildosi vandeniu, sumontuokite pečiaus kaminą. Pečiaus kaminas susideda iš trijų dalių ir užsimauna ant krosnelės. Būkite atsargūs ir saugokitės karštų paviršių.
  5. Pasirūpinkite sausomis malkomis, kad turėtumėte pakankamai. Pradėkite kūrenti tik tada, kai viršutinė žarna yra visiškai apsemta vandeniu. Nepalikite pečiaus be priežiūros.
  6. Vanduo kubile pasieks tinkamą temperatūrą, kai bus šildomas apie 3-4 valandas. Dažniausiai rekomenduojama temperatūra yra iki 38 laipsnių Celsijaus.
  7. Įjunkite elektros kabelį į prailgintuvą. Svarbu pastebėti, kad kubilas turi įmontuotą nuotėkio rėlę, todėl jei elektros kabelis yra nepilnai saugus, sistema automatiškai neįsijungs. Užtikrinkite, kad naudojamas saugus elektros kabelis.
  8. Kubilą laikykite uždengtą dangčiu, o hidromasažo funkciją galite įjungti permaišant vandenį. Kubilas taip pat gali turėti oro masažinių burbulų sistemą ir LED apšvietimą, kurie įjungiami/išjungiami  mygtukų pagalba.
  9. Atkreipkite dėmesį, kad rekomenduojama naudotis kubilu tik tada, kai vandens temperatūra neviršija 38 laipsnių Celsijaus. Jei temperatūra yra didesnė, galite naudoti „Jacuzz” funkciją ir atvėsinti vandenį oro burbuliukais
  10. Kubile vienu metu gali tilpti iki 6 žmonių. Tačiau visada saugokitės, kad išvengtumėte bet kokios nelaimės.
11.Baigę maudynes, būtinai išjunkite elektros kabelį ir uždengite kubilą dangčiu. Vandens išleidimą galite palikti kitai dienai.
 
Mobilus kubilas Kėdainiuose
Brolių mobilaus kubilo nuoma Kėdainiai
 

Laikydamiesi šių nurodymų, galėsite saugiai ir tinkamai naudotis kubilu, kuris suteiks jums malonių  akimirkų tiek su draugais, tiek su šeima.

Kontaktai